Zaproszenia

zaproszenia jarocin

Napisanie zaproszenia wydaje się dość łatwą sprawą. Zdarza się jednak, że czasem popełniamy w tej kwestii znaczące błędy. Jest to spowodowane tym, że dzisiaj bardzo mało osób przygotowuje oficjalne zaproszenia i gdzieś je rozsyła. Obecnie najczęściej kiedy chcemy kogoś zaprosić na jakąś uroczystość, przekazujemy taką informację telefonicznie, bezpośrednio w rozmowie czy poprzez komunikatory internetowe. My jednak możemy zaoferować Państwu przygotowanie bardzo estetycznych wyjątkowych zaproszeń na każdą okazję – ślub, chrzciny, urodziny, komunię, konferencję i inne. Klienci mogą wskazywać nam dowolne kolory, papiery ozdobne, tworzywa sztuczne, różne inne materiały według upodobań, np. kartony. Wykorzystane przez nas papiery są eleganckie i ozdobne, po dołączeniu do nich ciekawej grafiki idealnie podkreślają charakter każdej uroczystości. Wykonujemy także zaproszenia, które dobrze nadają się na konferencje, zebrania czy firmowe życzenia świąteczne.

Przygotowujemy profesjonalny projekt graficzny, pasujący do charakteru uroczystości, który po zaakceptowaniu przechodzi do pełnej realizacji zamówienia.

Wykonujemy następujące rodzaje uszlachetnień zaproszeń : folia błysk/mat/zaproszenia jedno i dwustronne, lakierowanie UV punktowe. Są one za każdym razem dopasowane do potrzeb Klientów.
Zaproszenie przekazane drugiej osobie zawsze powinno być wyjątkowo wykonane, powinno swą elegancją i delikatnością zachęcać do jego przeczytania i oczywiście skorzystania z niego. Dobrze wykonane zaproszenia są wstępem do udanej imprezy. Warto przykładać do nich szczególną uwagę. Dlatego jeśli ktoś z Was poszukuje idealnych zaproszeń, prosimy o kontakt z nami. Podziel się z nami pomysłem, poinformuj na jaką okoliczność ma być wykonane, a całą resztą zajmiemy się sami.

Zadzwoń

+48 783 477 243

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 783 477 243
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. Paderewskiego 2/2
63-200 Jarocin