Wizytówki

Wizytówki Jarocin

wizytówki jarocin

Wizytówki sięgają aż czasów średniowiecza. Po raz pierwszy znalazły zastosowanie wśród chińskich urzędników. Wtedy ich celem miało być ułatwienie kontaktów biznesowych oraz towarzyskich. Po pewnym czasie zaczęły pojawiać się w Europie i przez długi okres określały drogę dotarcia do kupca, wskazywały status społeczny właścicieli. Ponadto ich rolą było także reklamowanie usług.

Obecnie biznes również dostrzega cenną rolę wizytówek. Koniecznie nie powinno się od razu chować ich po kieszeniach, ani wrzucać do torebek. Właściwe jest chwycenie ich oburącz i takim samym sposobem powinno się wręczać swoje. Chińczycy czy Japończycy traktują wizytówki jako pierwsze odzwierciedlenie jakości firmy oraz sumienności jej pracowników czy właścicieli.
Jest to dla nich wręcz święta rzecz w biznesie.

Wizytówka jest bardzo ważnym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy. Zazwyczaj sporo czasu oraz uwagi pochłania praca nad jej projektem oraz jakością druku. Dobrze wykonana wizytówka sama jednak nie zapewni firmie masy nowych Klientów, ale z kolei ta niewłaściwie stworzona może znacznie pogorszyć jej sytuację. Jeśli nie przykładamy dużej wagi do dbania o wizerunek firmy, to raczej nie dajemy Klientom gwarancji na to, że jakość naszych usług i produktów jest wysoka.

Nasza Agencja Reklamowa oferuje druk wizytówek na wysokiej jakości papierze w różnych formatach. Klienci mogą zdecydować się u nas na dowolną konfigurację wykończenia – błysk, mat, satynowe, przy foliowaniu jednostronnym bądź dwustronnym. Doskonale wiemy, co oznacza wizytówka w dzisiejszym biznesie, dlatego przeznaczamy do nich wysokiej jakości sprzęt drukarski. Wykonujemy także projekt graficzny.

Wizytówki bez wątpienia są głównym elementem promocji firmy. Za pomocą ich wiele razy możemy przedstawić się naszym kontrahentom oraz zyskać możliwość skorzystania z oferowanych przez nas usług w przyszłości. Podstawa wizytówki to jej dobra jakość oraz właściwy projekt. W naszej agencji Klienci mogą na właśnie takie liczyć. Jeśli nie macie jeszcze wizytówek dla swojej firmy i myślicie o ich posiadaniu – zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń

+48 534 595 278

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 534 595 278
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. NSZZ Solidarności 10/2
63-200 Jarocin


AGENCJA REKLAMOWA JAROCIN