Torby reklamowe

torby reklamowe jarocin

Wykonujemy torby papierowe, foliowe, białe, w kolorze oraz z nadrukiem. Zawierają one tekturowe wzmocnienie dna, a także krawędzi produktu. Jest to również bardzo dobra reklama dla niejednej firmy, a jednocześnie wizytówka, która pomaga wzmocnić jej wizerunek. Stanowią niezwykle funkcjonalny nośnik reklamy, w związku z tym coraz częściej znajdują zastosowanie na zakupach czy też wykorzystuje się je jako torby okolicznościowe. Służą też jako bardzo dobra forma reklamy firmy na niejednym spotkaniu, konferencji czy targach biznesowych. Bardzo często traktowane są też jako upominek o wyjątkowym charakterze.

Wykonywane przez nas torby materiałowe to torby nadające się do wielokrotnego użytku, trwałe oraz służące funkcjonalnością przez długi okres. Wykonywane są na nich nadruki indywidualne zgodne z zamówieniem.

Torby papierowe – oferowane są w różnorodnych rozmiarach oraz wersjach. Oferujemy torby papierowe począwszy od zwykłych szarych torebek, aż po ozdobne zawierające logo. Firmowe torby papierowe wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów. Mogą oni zlecić nam stworzenie toreb zarówno o standardowych jak i nietypowych wymiarach, wybrać dowolny rodzaj papieru, materiały, uchwytów, zdobień i dodatków, a także wskazać dowolny nadruk oraz metodę uszlachetnienia papieru, materiału. Barwione mogą być dowolnie wybranym kolorem.

W celu produkcji torby reklamowej posługujemy się techniką offset – jest to obecnie bardzo popularna metoda druku.

Torby reklamowe to wygodne rozwiązanie dla każdego. Zwłaszcza te materiałowe pozwolą na przyszłość unikać dodatkowych kosztów, gdyż mogą być użyte wiele razy. Produkty wykonujemy solidnie, zapewniamy że są one wytrzymałe na rozdarcia.

Oferujemy wysoką jakość usług, rzetelność, profesjonalizm oraz dostarczenie produktu na czas.

Zadzwoń

+48 783 477 243

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 783 477 243
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. Paderewskiego 2/2
63-200 Jarocin