Tablice reklamowe

Tablice reklamowe Jarocin

Tablice reklamowe to bardzo rozpowszechniona forma reklamy, która umożliwia oznakowanie firmy jako szyldu oraz elementów informacyjnych, a także użycie tego medium w formie nośnika reklamowego. Nasza agencja wykonuje tablice, stosując różne podłoża i technologie (naklejki winylowe, druki w pełnym kolorze, wydruk UV bezpośrednio na podłożu) oraz wiele typów konstrukcji wolnostojących, które dają możliwość zamieszczenia tablic reklamowych we wskazanej przez Klientów lokalizacji.

Zazwyczaj tablica to reklama wielkiego formatu. Skutecznie dociera ona do szerokiego grona Klientów w dość szybkim czasie. Umieszczana jest w miejscu dobrze widocznym dla Klientów – bardzo często w centrum miast czy gdzieś przy drogach. Tablice reklamowe wciąż są często stosowaną reklamą zewnętrzną – co łatwo można zauważyć na co dzień.

Aby jednak były one skuteczne ważne jest samo stworzenie właściwego projektu graficznego – musi on być zgodny z całym planem reklamy w danej firmie, właściwie musi więc współgrać ze sobą kolorystyka, czcionka, a także logo. Ważne jest też wskazanie odpowiedniej wielkości tablicy – musi być ona dostosowana do miejsca, w którym zostanie umieszczona. Za mała tablica może być słabo widoczna, z kolei za duża może okazać się niepotrzebna. Ważne jest również samo wykonanie reklamy jak i konstrukcji, na której będzie przymocowana.

Nasza agencja ma duże doświadczenie w wykonywaniu reklam – wiemy jak ją stworzyć, by Klienci zawsze ją widzieli, a firma osiągała spore rezultaty. Służymy pomocą praktyczną jak i wiedzą, którą chętnie dzielimy się z Klientami jeśli nie są czegoś pewni w kwestii reklamy. Wszystkie wykonywane przez nas tablice są bardzo staranne i zgodne z oczekiwaniami zleceniodawców.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadzwoń

+48 783 477 243

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 783 477 243
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. Paderewskiego 2/2
63-200 Jarocin