O nas

Agencja Reklamowa Jarocin

Agencja Reklamowa Jarocin
IT COMPUTER PARTNER

działa na rynku polskim od 2010 roku. Współpracujemy z firmami oraz instytucjami z Polski i zagranicy, wykorzystując najnowsze, zaawansowane technologie informatyczne. Zrealizowaliśmy dużo projektów dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zaczynając od prostych, wizytówkowych stron internetowych kończąc na rozbudowanych systemach ERP usprawniających działanie i zarządzanie w przedsiębiorstwie. Nasza Agencja Interaktywna ciągle, prężnie się rozwija, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów z powierzonych nam usług. Nasza wiedza informatyczna jest poparta wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb klienta docelowego – Użytkownika Internetu. Bardzo istotnym elementem dla nas jest estetyka oraz przejrzystość serwisu internetowego i prosta nawigacja.

 

Działamy kompleksowo dzięki doświadczonemu zespołowi programistów, grafików, pozycjonerów, marketingowców, specjalistów od social media. To właśnie oni są największą wartością naszej firmy opierając się na talencie, ciekawych pomysłach, bogatym doświadczeniu, nabytych umiejętnościach. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń

+48 783 477 243

Zostaw numer

oddzwonimy

  Formularz kontaktowy

  Przejdź

  Kontakt
  tel: +48 783 477 243
  mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

  Agencja reklamowa
  ul. Paderewskiego 2/2
  63-200 Jarocin