Naklejki

Naklejki reklamowe są bardzo szeroko stosowaną reklamą w wielu firmach, zapewniającą im świetną formę promocji. Dostarcza ona szereg informacji, a przy tym dobrze dba o kontakty z Klientami. Wydawać by się mogło, że naklejki reklamowe są tak małym elementem, że nikt nie zwraca na nie uwagi – tak jednak nie jest.

Z doświadczenia wiemy, że wielu naszych Klientów traktuje naklejki jako ważny, nie raz nawet bardzo potrzebny element finalny dla swoich produktów. Niektóre firmy są w sytuacji, gdzie naklejki na zamówienie to dla nich jedyna opcja na przekazanie innym wiadomości o swoim istnieniu.

Naklejki reklamowe są produktem, który może pomóc sprzedawać produkty czy usługi, a tym samym ułatwić życie wielu przedsiębiorcom.

Cena naklejek w naszej agencji uzależniona jest od rozmiarów naklejki, nakładu, a także rodzaju materiału i metody cięcia.

Naklejki przez nas dostarczone są pocięte na sztuki – na gilotynie bądź wycięte ploterem na kartce.

– Naklejki reklamowe wykonujemy na papierze błyszczącym bądź matowym – to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy naklejka będzie wykorzystana na zewnątrz – do kompozycji na materiale biurowym i podłożu, na którym nie będzie ryzyka ocierania.

– Do wykonania naklejek reklamowych wykorzystujemy też folię monomeryczną – jest to bardzo często wybierana folia. Dobrze sprawdza się w zastosowaniu wewnętrznym jak i zewnętrznym, gdzie przykleja się ją na płaską powierzchnię. Idealnie nadaje się wewnątrz, ale ze względu na możliwość nałożenia powłoki UV bądź dodatku laminatu, często wykorzystuje się też na zewnątrz. Klienci mogą wybierać ją w wersji błyszczącej, albo matowej.

Agencja Reklamowa It Computer Partner zachęca do zapoznania się z świadczonymi usługami!

Zadzwoń

+48 783 477 243

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 783 477 243
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. Paderewskiego 2/2
63-200 Jarocin