Kalendarze książkowe

Nasza agencja zajmuje się wykonywaniem kalendarzy książkowych – w układzie dziennym oraz tygodniowym.

W kalendarzach dziennych mamy bardzo jasny podział – każdy następny dzień to każda osobna strona, z wyjątkiem soboty i niedzieli: te dwa dni zawarte są na jednej stronie. W kalendarzach dziennych wyróżnia się większą wolną powierzchnię, którą można wykorzystać na notatki, zazwyczaj przeznacza się je do obszernych notatek firmowych. Wykorzystuje się je również jako notatnik czy dziennik.

W kalendarzach tygodniowych cały tydzień zawiera się na dwóch sąsiednich stronach. Taki rodzaj kalendarza zazwyczaj przeznacza się na krótkie notatki do każdego dnia. Dzięki przemyślanemu ułożeniu graficznemu tygodnia, użytkownik łatwo i szybko orientuje się i prostym sposobem rozplanowuje tydzień pracy.

Wykonujemy także kalendarze trójdzielne – posiadające autorską główkę i plecki, całe zadrukowane w pełnym kolorze. Główkę lakierujemy lakierem UV uzyskując efekt wypukły. Kalendarz zawiera numerację tygodni oraz imieniny. Jego koniec stanowi pasek z przesuwnym okienkiem. Klienci mogą zlecić nam wykonanie dowolnego kalendarza trójdzielnego.

Kolejna grupa kalendarzy wykonywanych przez nas to kalendarze biurkowe – projektujemy je głównie z myślą o potrzebach firm oraz urzędów. Kalendarze zawierają funkcjonalne, przejrzyste kalendarium, obszar przeznaczony na nadruk reklamowy oraz dodatkowe wzory, które stanowią miejsce na notatki.

Są one niewielkich rozmiarów, dlatego ten gadżet reklamowy często jest wykorzystywany. Kalendarz biurkowy jest prosty i dość tani. Jednocześnie daje szereg udogodnień w pracy. Nasza oferta zawiera kalendarze o funkcjonalnościach, które sprostają wielu potrzebom Klientów. Wykonujemy projekty i druki niecodziennych wariantów produktów. Wykonane kalendarze na biurko także uszlachetniamy.

Kalendarze wizytówkowe – ten typ kalendarza również Klienci mogą nam zlecić. Wykorzystujemy do nich wysokiej jakości sztywny papier, dodatkowo uszlachetniamy matową folią, która czyni je bardziej eleganckie i szykowne. Druk na wybieranym przez nas papierze gwarantuje najlepszą jakość kolorów oraz trwałość produktu. Uzyskany efekt wizualny wydruku jest bardzo pozytywny.

Ostatnią grupą kalendarzy jaką Państwu oferujemy to kalendarze spiralowane. Są one dość popularne i powszechnie używane. Wieszając je w widocznym miejscu, możemy je ciekawie ozdobić, ale także zaprezentować ciekawą formę reklamy. Każda karta drukowana jest na jednej, stronie. Każdy miesiąc to osobna strona.

Wszystkie wykonywane przez nas kalendarze charakteryzują się wysokiej jakości papierem kredowym błysk, co zapewnia idealne odwzorowanie kolorystyczne. Są wykonywane bardzo estetycznie i z pomysłem.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadzwoń

+48 534 595 278

Zostaw numer

oddzwonimy

Formularz kontaktowy

Przejdź

Kontakt
tel: +48 534 595 278
mail: biuro@agencja-reklamowa-jarocin.pl

Agencja reklamowa
ul. NSZZ Solidarności 10/2
63-200 Jarocin


AGENCJA REKLAMOWA JAROCIN